Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
American Range RWCSS-36 Equipment Stand Open Base 36"W X 27"D
Item:
#698446
Technical details
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | RWCSS-36 |
| Manufacturer Part # | RWCSS-36 |
| Base Type | Open Base |
| Width (side - side) | 36" - 38" Wide |
| Depth (front - back) | 25 - 30" Deep |
| Width | 36" |
| Depth | 27" |
American Range RWCSS-36 Equipment Stand Open Base 36"W X 27"D
About this item
Product Details
Product Details
American Range, RWCSS-36, Equipment Stand, open base, 36"W x 27"D