$136.99
$186.01
Compare Price
You save
$49.02
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Amerikooler, Inc. aftermarket .
- Engineered to match existing Amerikooler, Inc. units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Amerikooler, Inc. J070150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Amerikooler, Inc. J070150 Gasket
Item:
#1201290
Technical details
| Fits with Manufacturer | Amerikooler, Inc. |
|---|---|
| Model Number | J070150 |
| Manufacturer Part # | J070150 |
| Height | 3.4" |
| Width | 17.05" |
| Depth | 22.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Amerikooler, Inc. J070150 Gasket
$136.99
$186.01
You save
$49.02
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Amerikooler, Inc. J070150 Gasket
