Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Amerikooler, Inc. .
- Authorized Amerikooler, Inc. dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amerikooler, Inc. THRESHOLD36PINPL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Amerikooler, Inc. THRESHOLD36PINPL Std Diamond Plate Tshold 36x76
Item:
#1441549
Technical details
| Manufacturer | Amerikooler, Inc. |
|---|---|
| Model Number | THRESHOLD36PINPL |
| Manufacturer Part # | THRESHOLD36PINPL |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 50" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Amerikooler, Inc. THRESHOLD36PINPL Std Diamond Plate Tshold 36x76
$299.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Amerikooler, Inc. THRESHOLD36PINPL Std Diamond Plate Tshold 36x76
