Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
An Emiliomiti Company LM90819 La Monferrina 28mm X 43mm Triangular Ravioli Mold For Multi Pasta Attachment (LM90602)
Item:
#701323
Technical details
| Manufacturer | An Emiliomiti Company |
|---|---|
| Model Number | LM90819 |
| Manufacturer Part # | LM90819 |
| Type | Ravioli |
| Height | 4.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 10" |
| Weight | 12 lbs |
An Emiliomiti Company LM90819 La Monferrina 28mm X 43mm Triangular Ravioli Mold For Multi Pasta Attachment (LM90602)
$1,723.70
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
An Emiliomiti Company, LM90819, La Monferrina 28mm x 43mm Triangular Ravioli Mold for Multi Pasta Attachment (LM90602)
