Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Anchor Hocking 1151587 Essentials Dinner Plate Round 10-1/4"Dia X 3/4"H - cs
| Manufacturer | Anchor Hocking Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 1151587 |
| Manufacturer Part # | 1151587 |
| Shape | Round |
| Size | 10.250" = 10-1/4" |
| Height | 0.75" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 19.8 lbs |
| UPC | 071160159129 |
About this item
Product Details
Product Details
Anchor Hocking Foodservice, 1151587, Essentials Dinner Plate, round, 10-1/4"Dia x 3/4"H, Vitrelle® glass, white, (12 each per case) (Packed By: Cs)
