Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Anchor Hocking 1151638 Essentials Wide Bowl 28 Oz Round - cs
| Manufacturer | Anchor Hocking Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 1151638 |
| Manufacturer Part # | 1151638 |
| Size | 10.500" = 10-1/2" |
| Shape | Round |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 14.5 lbs |
| UPC | 71160159266 |
About this item
Product Details
Product Details
Anchor Hocking Foodservice, 1151638, Essentials Wide Bowl, 28 oz, round, 10-1/2"Dia x 2-1/2"H, Vitrelle® glass, white, (12 each per case) (Packed By: Cs)
