$21.24
$25.00
Compare Price
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60119005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets 60119005 Tu Flex W/o Ftg 6 .375 Od
Item:
#1253105
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60119005 |
| Manufacturer Part # | 60119005 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets 60119005 Tu Flex W/o Ftg 6 .375 Od
$21.24
$25.00
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60119005 Tu Flex W/o Ftg 6 .375 Od