$613.04
$773.00
Compare Price
You save
$159.96
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60208201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets 60208201 Valve Ball 1 1/4"
Item:
#1288930
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60208201 |
| Manufacturer Part # | 60208201 |
| Height | 2.38" |
| Width | 4" |
| Depth | 8.13" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets 60208201 Valve Ball 1 1/4"
$613.04
$773.00
You save
$159.96
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60208201 Valve Ball 1 1/4"