$310.09
$391.00
Compare Price
You save
$80.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B12323-00-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets B12323-00-C Fl Insuln Assy Mx 14
Item:
#1213499
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B12323-00-C |
| Manufacturer Part # | B12323-00-C |
| Height | 0.7" |
| Width | 12.95" |
| Depth | 18.6" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets B12323-00-C Fl Insuln Assy Mx 14
$310.09
$391.00
You save
$80.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets B12323-00-C Fl Insuln Assy Mx 14