$119.76
$151.00
Compare Price
You save
$31.24
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B13375-00-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets B13375-00-C Pg Brkt Plt Mg/sg Grill S Svc
Item:
#1213444
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B13375-00-C |
| Manufacturer Part # | B13375-00-C |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets B13375-00-C Pg Brkt Plt Mg/sg Grill S Svc
$119.76
$151.00
You save
$31.24
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets B13375-00-C Pg Brkt Plt Mg/sg Grill S Svc