Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B1376500C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets B1376500C Hng Wldmt Dr Top Slg40
Item:
#1224280
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B1376500C |
| Manufacturer Part # | B1376500C |
| Height | 1.05" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B1376500C Hng Wldmt Dr Top Slg40
