Free Shipping
Free Shipping
$4,994.73
$6,298.00
Compare Price
You save
$1,303.27
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B3332101C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets B3332101C Tk Wldmt & Shpng Gpc18
Item:
#1213627
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B3332101C |
| Manufacturer Part # | B3332101C |
| Height | 23" |
| Width | 37" |
| Depth | 38" |
| Weight | 83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets B3332101C Tk Wldmt & Shpng Gpc18
$4,994.73
$6,298.00
You save
$1,303.27
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets B3332101C Tk Wldmt & Shpng Gpc18