$510.74
$644.00
Compare Price
You save
$133.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B5309801C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets B5309801C Assy Tmr W/resistor 2 S Ec
Item:
#1212463
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B5309801C |
| Manufacturer Part # | B5309801C |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets B5309801C Assy Tmr W/resistor 2 S Ec
$510.74
$644.00
You save
$133.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets B5309801C Assy Tmr W/resistor 2 S Ec