$30.14
$38.00
Compare Price
You save
$7.86
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets C1066900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets C1066900 Brkt Ign Mod Mnting
Item:
#1213528
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | C1066900 |
| Manufacturer Part # | C1066900 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets C1066900 Brkt Ign Mod Mnting
$30.14
$38.00
You save
$7.86
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets C1066900 Brkt Ign Mod Mnting