Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anets C10693-00 Set 9ind Serv Bskt With Rk Gpc
Item:
#1216515
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | C10693-00 |
| Manufacturer Part # | C10693-00 |
| Height | 11" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 13.8" |
| Weight | 2.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets C10693-00 Set 9ind Serv Bskt With Rk Gpc
