$241.89
$305.00
Compare Price
You save
$63.11
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets C8699-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets C8699-00 Scraper Bar #3
Item:
#1441558
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | C8699-00 |
| Manufacturer Part # | C8699-00 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 2.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets C8699-00 Scraper Bar #3
$241.89
$305.00
You save
$63.11
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets C8699-00 Scraper Bar #3
