$324.36
$409.00
Compare Price
You save
$84.64
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets C9183-00-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets C9183-00-C Bskt Hngr 18e/slg100
Item:
#1213113
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | C9183-00-C |
| Manufacturer Part # | C9183-00-C |
| Height | 1.8" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 3.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets C9183-00-C Bskt Hngr 18e/slg100
$324.36
$409.00
You save
$84.64
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets C9183-00-C Bskt Hngr 18e/slg100

