$243.47
$307.00
Compare Price
You save
$63.53
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets D5973-00-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets D5973-00-C Fltr Tk Cvr Fm18
Item:
#1212872
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | D5973-00-C |
| Manufacturer Part # | D5973-00-C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets D5973-00-C Fltr Tk Cvr Fm18
$243.47
$307.00
You save
$63.53
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets D5973-00-C Fltr Tk Cvr Fm18