$485.35
$612.00
Compare Price
You save
$126.65
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets K5060-00-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets K5060-00-C Accs Chrome Clean Kit
Item:
#1212373
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | K5060-00-C |
| Manufacturer Part # | K5060-00-C |
| Height | 4.5" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 22.1" |
| Weight | 3.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets K5060-00-C Accs Chrome Clean Kit
$485.35
$612.00
You save
$126.65
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets K5060-00-C Accs Chrome Clean Kit