$73.75
$93.00
Compare Price
You save
$19.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets K649501C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets K649501C Pilot Assy Slg40 Lp
Item:
#1212645
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | K649501C |
| Manufacturer Part # | K649501C |
| Height | 2.1" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets K649501C Pilot Assy Slg40 Lp
$73.75
$93.00
You save
$19.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets K649501C Pilot Assy Slg40 Lp
