Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P8060-77
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P8060-77 Pin Roll 1/8 Dia X .75 Lo Ng
Item:
#1289115
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P8060-77 |
| Manufacturer Part # | P8060-77 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets P8060-77 Pin Roll 1/8 Dia X .75 Lo Ng