$52.34
$66.00
Compare Price
You save
$13.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P8900-47
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P8900-47 Thrmcpl Coaxial Conn 25 35mv
Item:
#1441562
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P8900-47 |
| Manufacturer Part # | P8900-47 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P8900-47 Thrmcpl Coaxial Conn 25 35mv
$52.34
$66.00
You save
$13.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P8900-47 Thrmcpl Coaxial Conn 25 35mv
