$26.97
$34.00
Compare Price
You save
$7.03
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P8905-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P8905-01 Knob Thermotat Off/hi 90 Deg
Item:
#1213446
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P8905-01 |
| Manufacturer Part # | P8905-01 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P8905-01 Knob Thermotat Off/hi 90 Deg
$26.97
$34.00
You save
$7.03
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P8905-01 Knob Thermotat Off/hi 90 Deg

