$377.50
$476.00
Compare Price
You save
$98.50
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P8905-15
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P8905-15 Prb Therm Anets Fryer 4 .5
Item:
#1213542
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P8905-15 |
| Manufacturer Part # | P8905-15 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P8905-15 Prb Therm Anets Fryer 4 .5
$377.50
$476.00
You save
$98.50
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P8905-15 Prb Therm Anets Fryer 4 .5

