$387.02
$488.00
Compare Price
You save
$100.98
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P8905-70
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P8905-70 Vlv Gas Sit 0820302
Item:
#1213140
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P8905-70 |
| Manufacturer Part # | P8905-70 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P8905-70 Vlv Gas Sit 0820302
$387.02
$488.00
You save
$100.98
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P8905-70 Vlv Gas Sit 0820302