Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P890584
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P890584 Orf Bnr #50 Lp 1.56 Lon G Anets
Item:
#1212635
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P890584 |
| Manufacturer Part # | P890584 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets P890584 Orf Bnr #50 Lp 1.56 Lon G Anets
