$234.74
$296.00
Compare Price
You save
$61.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P9000-26
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P9000-26 Cstr 5 Ext W/brake
Item:
#1216519
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P9000-26 |
| Manufacturer Part # | P9000-26 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 2.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P9000-26 Cstr 5 Ext W/brake
$234.74
$296.00
You save
$61.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P9000-26 Cstr 5 Ext W/brake

