$670.93
$846.00
Compare Price
You save
$175.07
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P9125-89
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P9125-89 Heater 3 Elem Bar 240v 8.5kw
Item:
#1441571
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P9125-89 |
| Manufacturer Part # | P9125-89 |
| Height | 3.85" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 21.45" |
| Weight | 4.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P9125-89 Heater 3 Elem Bar 240v 8.5kw
$670.93
$846.00
You save
$175.07
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P9125-89 Heater 3 Elem Bar 240v 8.5kw
