$19.83
$25.00
Compare Price
You save
$5.17
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P9131-50
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P9131-50 Lt Rect Clear Neon 120 V
Item:
#1212647
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P9131-50 |
| Manufacturer Part # | P9131-50 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P9131-50 Lt Rect Clear Neon 120 V
$19.83
$25.00
You save
$5.17
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P9131-50 Lt Rect Clear Neon 120 V

