$165.75
$209.00
Compare Price
You save
$43.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P913241
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P913241 Ckt Brkr 50a 480v 3pole Ce
Item:
#1213582
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P913241 |
| Manufacturer Part # | P913241 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P913241 Ckt Brkr 50a 480v 3pole Ce
$165.75
$209.00
You save
$43.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P913241 Ckt Brkr 50a 480v 3pole Ce