$116.58
$147.00
Compare Price
You save
$30.42
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P931457
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P931457 Tu Flex W/o Ftg 6 .50 Od 1.0
Item:
#1213066
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P931457 |
| Manufacturer Part # | P931457 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P931457 Tu Flex W/o Ftg 6 .50 Od 1.0
$116.58
$147.00
You save
$30.42
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P931457 Tu Flex W/o Ftg 6 .50 Od 1.0
