Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets aftermarket .
- Engineered to match existing Anets units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Anets P9315-87
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P9315-87 Take Up Arm Sdr 21
Item:
#1149572
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P9315-87 |
| Manufacturer Part # | P9315-87 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets P9315-87 Take Up Arm Sdr 21