Free Shipping
Free Shipping
$1,276.04
$1,609.00
Compare Price
You save
$332.96
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anets P931650 Fltr Envlp Hd 12.25 X 1 7 (5)
Item:
#1215489
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P931650 |
| Manufacturer Part # | P931650 |
| Height | 2.4" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 1.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anets P931650 Fltr Envlp Hd 12.25 X 1 7 (5)
$1,276.04
$1,609.00
You save
$332.96
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P931650 Fltr Envlp Hd 12.25 X 1 7 (5)