Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P9500-20
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anets P9500-20 Spring Tension
Item:
#1288926
Technical details
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P9500-20 |
| Manufacturer Part # | P9500-20 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets P9500-20 Spring Tension