$260.04
$417.33
Compare Price
You save
$157.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anets P9800-76 Support Basket 14 1/4x12 1/2"
Item:
#1132964
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | P9800-76 |
| Manufacturer Part # | P9800-76 |
| Height | 0.08" |
| Width | 4.93" |
| Depth | 5.61" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Anets P9800-76 Support Basket 14 1/4x12 1/2"
$260.04
$417.33
You save
$157.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anets P9800-76 Material Steel, Length 14 1/4", 362 Mm, Width 12 1/2", 318 Mm, Plating Chrome-plated

