Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 02-11940-0006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-11940-0006 Rod Torque (round End)
Item:
#1139004
Technical details
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-11940-0006 |
| Manufacturer Part # | 02-11940-0006 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 29.25" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anthony 02-11940-0006 Rod Torque (round End)
$162.75
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-11940-0006 Length 29 1/8", 740 Mm, Type (6) 1/8" Adjustment Pinholes, Instructions Included Y

