Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 02-14160-2021
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anthony 02-14160-2021 Door Gasket 25 1/4 W X 71 1/8 L D2
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14160-2021 |
| Manufacturer Part # | 02-14160-2021 |
| Height | 2" |
| Width | 26" |
| Depth | 72" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14160-2021 25-1/4" X 71-1/8" Dart To Dart, Door Size 26-3/8" X 73-1/16"l, M 7/16" B 1" H 3/8" Black, Anthony
