$166.87
$267.80
Compare Price
You save
$100.93
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 02-14160-2066
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-14160-2066 Door Gasket
Item:
#1903608
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14160-2066 |
| Manufacturer Part # | 02-14160-2066 |
| Height | 1" |
| Width | 30" |
| Depth | 72" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 02-14160-2066 Door Gasket
$166.87
$267.80
You save
$100.93
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14160-2066 Door Gasket