Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-14160-2114 Assy G&m Acii 23 3/16x73 5/16
Item:
#1441594
Technical details
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14160-2114 |
| Manufacturer Part # | 02-14160-2114 |
| Height | 4.5" |
| Width | 17.9" |
| Depth | 18.65" |
| Weight | 4.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anthony 02-14160-2114 Assy G&m Acii 23 3/16x73 5/16
$216.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14160-2114 Assy G&m Acii 23 3/16x73 5/16
