$122.96
$197.32
Compare Price
You save
$74.36
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-14160-2211 Door Gasket 29 7/8 X 60 5/8
Item:
#1196354
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14160-2211 |
| Manufacturer Part # | 02-14160-2211 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 02-14160-2211 Door Gasket 29 7/8 X 60 5/8
$122.96
$197.32
You save
$74.36
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14160-2211 Door Gasket 29 7/8 X 60 5/8