Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 02-14579-0008
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-14579-0008 Door Gasket
Item:
#1903957
Technical details
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14579-0008 |
| Manufacturer Part # | 02-14579-0008 |
| Height | 5" |
| Width | 16" |
| Depth | 22" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anthony 02-14579-0008 Door Gasket
$373.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14579-0008 Door Gasket