Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-14800-0082 Door Gasket
Item:
#1903967
Technical details
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14800-0082 |
| Manufacturer Part # | 02-14800-0082 |
| Height | 6" |
| Width | 11" |
| Depth | 20" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14800-0082 Door Gasket