$162.36
$260.56
Compare Price
You save
$98.20
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-14801-0019 Door Gasket 29 7/8 X 77 1/16
Item:
#1196355
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14801-0019 |
| Manufacturer Part # | 02-14801-0019 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 02-14801-0019 Door Gasket 29 7/8 X 77 1/16
$162.36
$260.56
You save
$98.20
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14801-0019 Door Gasket 29 7/8 X 77 1/16