$129.52
$207.86
Compare Price
You save
$78.34
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 02-14801-0021
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-14801-0021 Door Gasket
Item:
#1903763
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14801-0021 |
| Manufacturer Part # | 02-14801-0021 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 19" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 02-14801-0021 Door Gasket
$129.52
$207.86
You save
$78.34
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14801-0021 Door Gasket