$80.23
$128.74
Compare Price
You save
$48.51
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-16050-0002 Door Gasket
Item:
#1903733
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-16050-0002 |
| Manufacturer Part # | 02-16050-0002 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 02-16050-0002 Door Gasket
$80.23
$128.74
You save
$48.51
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-16050-0002 Door Gasket