Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-16199-0001 Assy G&m Dr 401b 28 7/8x72 7/8
Item:
#1441606
Technical details
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-16199-0001 |
| Manufacturer Part # | 02-16199-0001 |
| Height | 3.55" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anthony 02-16199-0001 Assy G&m Dr 401b 28 7/8x72 7/8
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-16199-0001 Assy G&m Dr 401b 28 7/8x72 7/8
