$193.09
$309.88
Compare Price
You save
$116.79
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 02-21804-2015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-21804-2015 Door Gasket
Item:
#1287868
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-21804-2015 |
| Manufacturer Part # | 02-21804-2015 |
| Height | 4.7" |
| Width | 13.35" |
| Depth | 21.4" |
| Weight | 1.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 02-21804-2015 Door Gasket
$193.09
$309.88
You save
$116.79
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-21804-2015 Door Gasket