$233.49
$374.70
Compare Price
You save
$141.21
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-22479-2008 29 7/8 X 73 1/16 Gasket Fits Anthony
Item:
#2235580
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-22479-2008 |
| Manufacturer Part # | 02-22479-2008 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 02-22479-2008 29 7/8 X 73 1/16 Gasket Fits Anthony
$233.49
$374.70
You save
$141.21
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-22479-2008 29 7/8 X 73 1/16 Gasket Fits Anthony