Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 02-24677-2001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 02-24677-2001 3 Sided Gasket Assy
Item:
#1904093
Technical details
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-24677-2001 |
| Manufacturer Part # | 02-24677-2001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Anthony 02-24677-2001 3 Sided Gasket Assy
$165.97
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-24677-2001 3 Sided Gasket Assy