Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 13199-P77
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 13199-P77 Gasket Door (29 15/16" X 59")
Item:
#1181732
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 13199-P77 |
| Manufacturer Part # | 13199-P77 |
| Height | 4.35" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 13199-P77 Width 29 15/16", 760 Mm, Height 59", 1499 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart

